Gry planszowe

Jak napisałem we wstępie, jestem autorem gier planszowych, którymi zajmuję się od lat… może lepiej zabrzmi, bawię się. Od kiedy pamiętam interesowały mnie gry logiczne. Jeszcze w podstawówce, zacząłem grać w go. Przez kilka lat prowadziłem zajęcia/pokazy Atari Go (przedszkola, szkoły, dom dziecka…), oraz Wodzisławski Klub Go . Przez kilka lat byłem redaktorem portalu GamesFanatic.pl oraz Świata Gier Planszowych. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wolny czas ;-), musiałem z powyższych zrezygnować.

Co jest takiego w grach, że spędzam przy nich swój wolny czas?
Kontakt z rodziną, z ludźmi, to najważniejszy element. Cenię sobie również wyzwanie intelektualne, ale to przede wszystkim w przypadku gier logicznych. Przy grach odpoczywam, odrywam się od problemów.

Z K.Wielickim, niesamowitym człowiekiem, zdobywcą korony himalajów

Podczas wywiadu z Wolfgangiem Kramerem

W kilku miejscach (dokładnie w sieci i kilu gazetach, między innymi w Świecie Gier Planszowych) można przeczytać mini wywiady ze mną związane z grami. Jeden z ciekawszych znajduje się na stronie GamesFanatic. A tu inny wywiad na Esensji i kolejny na Polter.pl.

Doczekałem się również podstronki na rebel-u.

W ostatnim czasie zdarzyło mi się być zapraszanym w różne miejsca, gdzie opowiadałem o grach, ich powstawaniu, prowadziłem nawet zajęcia np. na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.