Miłe zaskoczenie

Pod koniec stycznia dotarł do mnie mail:

Dzień dobry! Milo mi poinformować, że został Pan zgłoszony przez naszych Czytelników i nominowany do naszego konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2013. To oczywiście zabawa, promująca przy okazji osoby z naszego miasta, które wybijają się swoją działalnością ponad przeciętność. Teraz Czytelnicy decydują, kto sięgnie po tytuł – w głosowaniu internetowym i smsowym. Przesyłam link z informacjami http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,czlowiek-roku-tuwodzislaw-pl-2013-rozpoczynamy-glosowanie-,wia5-3266-7615.html.

Szczerze mówiąc byłem zaskoczony. Gry planszowe nie są (ciągle) specjalnie popularne, szczególnie w mniejszych miejscowościach, a tu ktoś mnie zauważył. Konkurs już się skończył, zająłem ostatnie miejsce :), ale dla mnie wyróżnienie było już sukcesem. Dziękuję za wybór, dziękuję za głosy i gratuluję wygranym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Nagrody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>