Znad Planszy – blogi o grach

To już prawie dwa miesiące, jak w sieci pojawiło się Znad Planszy. Co to jest? Już cytuję za autorami:

ZnadPlanszy.pl to kilkanaście autorskich blogów, pisanych przez znanych w branży autorów, którzy różnorodnością charakterów oraz czasami odmiennym sposobem podejścia do gier planszowych tworzą jedną wspólną, ale zarazem zróżnicowaną platformę skierowaną do wszystkich miłośników gier planszowych. Teksty, które tu się pojawią pozwolą poznać nie tylko nowe i stare gry, ale również myśli i uczucia piszących je autorów. Wspomniana wcześniej różnorodność to, naszym zdaniem, najlepszy sposób na oddanie złożonego obrazu, jakim są gry planszowe zarówno od strony samych gier, jak i graczy.

Stworzona platforma ma zachęcić nie tylko do lektury, ale również do dyskusji pomiędzy samymi czytelnikami, jak również między  autorami. Liczymy, że podobnie jak idea gier planszowych ma łączyć graczy, tak ZnadPlanszy.pl połączy osoby interesujące się grami planszowymi.

Również ja zostałem zaproszony do udziału w tym przedsięwzięciu, kilka moich wpisów już się tam pojawiło, dokładnie pod adresem: http://adamkaluza.znadplanszy.pl/

Zapraszam do czytania!

Jedno przemyślenie nt. „Znad Planszy – blogi o grach

Możliwość komentowania jest wyłączona.